Jesteś gościem oficjalnej strony internetowej Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół Czarna. Jeśli jesteś zainteresowany zdrowym spędzeniem wolnego czasu to świetnie trafiłeś. Być może odkryjemy w Tobie Lekkoatletyczny talent. Z pewnością Sport wyjdzie Tobie na zdrowie, a cóż jest ważniejsze od Zdrowia? Warto spróbować powalczyć o medale i coraz lepsze wyniki.

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Uliczny Bieg w Łańcucie

Kiedy organizuję wyjazd na zawody sportowe albo jakąkolwiek imprezę rekreacyjno – sportową, zawsze zastanawiam się - czy będą chętni uczniowie? Czy młodzież z Zespołu Szkół w Czarnej weźmie w nich udział? Z ogromną satysfakcją mogę powiedzieć, że tam gdzie ZABAWA, SPORT, REKREACJA – tam dzieci i młodzież z Czarnej. Tak było i tym razem…

W sobotę 17 czerwca 2017 r. o godz. 10.40 wystartowaliśmy w IV Ulicznym Biegu o Puchar Burmistrza Miasta - Łańcucka Piątka. Trasa wiodła alejkami Parku Zamkowego na odcinku 800 m. Bieg odbył się w czterech kategoriach wiekowych. Szkołę podstawową reprezentowała Faustyna Wiercioch, która zajęła IV miejsce. W kategorii gimnazjum miejsce I wywalczyła Alicja Kłosowska oraz Michał Skoczylas – zajął II miejsce. Najlepszym zawodnikom wręczono medale, puchary oraz dyplomy. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal oraz pakiet startowy.

W biegu uczestniczył: Przemysław Frączek, Szymon Rejman oraz Miłosz Cisek
Gratuluję wszystkim uczestnikom biegu i życzę kolejnych sukcesów sportowych.